Φιλανθρωπική εκδήλωση με παιδική μόδα από τον Όμιλο Ζόντα Βόλου με τον Παιδικό Σταθμό «Μικρό Πανεπιστήμιο»
Για τρίτη συνεχή χρονιά ο Όμιλος Ζόντα Βόλου διοργανώνει την Τετάρτη 13 Μαϊου και ώρα 6:30μμ φιλανθρωπική εκδήλωση με παρουσίαση παιδικής μόδας σε συνεργασία με το Νηπιαγωγείο-Παιδικό Σταθμό «Μικρό Πανεπιστήμιο» στο χώρο του σχολείου στη Βλαχάβα 1.
Χορηγοί της εκδήλωσης είναι τα καταστήματα παιδικών ενδυμάτων «Ζαβολιές» (Αντωνοπούλου 67) και οπτικών «Κακοδήμος» (Δημητριάδος 104),το ανθοπωλείο «Δημόπουλος» (Κ.Καρτάλη 111), ο παιδότοπος «Παιζωναύτες» (Αργοναυτών 64) και η καφετέρια Grooove (Κουμουνδουρου 40).
Η συμμετοχή είναι 5ευρώ και τα έσοδα θα διατεθούν στο σύλλογο «Φλόγα» και άλλα ιδρύματα.
Την παρουσίαση θα κάνει ο κ. Πλουμιστός Σταύρος.
Την παρουσίαση θα κάνει ο κ. Πλουμιστός Σταύρος.
Δείτε το Νηπιαγωγείο-Παιδικό Σταθμό «Μικρό Πανεπιστήμιο» στη σελίδα του στο facebook ΕΔΩ